עלינו

מי אנחנו

גל רובין וצח ורצברגר מייסדי חברת פרו גריס

לאחר מספר שנים בהם כל אחד מאיתנו עבד בתחום הנדל”ן בחברות ישראליות הבנו שהתשוקה הגדולה שלנו בחיים היא בתחום והחלטנו להקים את פרו גריס.
צח,  “לאחר מספר שנים בהן שירתתי כקצין קרבי התחלתי לבצע השקעות עצמאיות בנדל”ן בישראל. לאחר השחרור התחלתי לעבוד בחברה מובילה בתחום הבנייה וההתחדשות העירונית.”
גל, “התחלתי את דרכי בחברה ישראלית שיצרה השקעות נדל”ן בארה”ב, שם גובש הרעיון של השקעות מחוץ לגבולות המדינה, לאחר מספר שנים ומעבר בין כמה תפקידי מפתח בחברה החלטתי שזמני להקים משהו משלי”

גל וצח

מייסדי חברת פרו גריס

פרו גריס

בשנת 2017 החלנו לבחון אפשרויות השקעה באירופה, ידענו שאנחנו מחפשים מדינה שאנחנו מוצאים בה מגמה כלכלית חיובית במספר מדדים שבחנו, יוון נבחרה כמדינה בה נשקיע.
במשך שנה בחנו את השוק בסלוניקי שמאפשר לנו לעמוד ביעדי המיקום, המחיר והפוטנציאל ההתפתחות שהצבנו לנו ביום בו הקמנו את העסק.
בהגעה שלנו לסלוניקי החלנו לבחון יותר לעומק את קהלי היעד שלנו, אזורי השקעה ספציפים, תוכניות פיתוח עתידיות של העיר, מגמות בשוק העבודה, אזורי בילוים וכו.
לאחר שנה של סקר שוק בו הכרנו את העיר ואת האזור בו אנחנו רוצים לעבוד בו יצרנו מודל עיסקי שתואם את החזון של החברה ומונגש עבור הלקוחות שלנו.

בשנים האחרונות

התחלנו את הפעילות הנדלנ”ית שלנו בסלוניקי ב 2017 אך סקר השוק ובניית כל הצוותים בשטח לקחו  שנה שלמה והחלנו לרכוש נכסים לקראת אמצע 2018.
מאז ועד היום יצרנו מעל 70 נכסים.
במהלך 2021 אנחנו צופים להמשיך את הגידול ולהגיע עד לכ-200 נכסים.
 המודל העיסקי שלנו מאפשר לנו לרכז שיפוץ של המון נכסים בשטח קטן מה שעוזר לנו בשליטה על כל הפרויקטים במקביל.
באופן כללי חלק גדול מהעבודה המקדימה הייתה לייצר בסיס ותשתית חזקה מספיק בשביל לנצל את תקופה קצרה בסלוניקי בה המחירים נוחים מאוד ומתאימים לאסטרטגיה שלנו כך שנוכל להתפרש על כמה שיותר פרויקטים ולהמשיך לתת לכם את החוויה הטובה ביותר ומהמוצר הרווחי ביותר.

התחל את הפעולה הראשונה לעבר נכס